Професійні фотошпалери на замовлення згідно Ваших розмірів Фотошпалери на замовлення згідно Ваших розмірів

Ексклюзивні зображення

Величезний вибір сюжетів в нашому електронному каталозі. Всі зображення ретельно відібрані за якісною ознакою і мають високий комп'ютерний розмір , що дозволяє виготовляти фотошпалери на стіни, практично, будь-яких розмірів

Індивідуальні розміри

Ми виробляємо фотошпалери безпосередньо під Ваші розміри. Їх параметри обмежені лише Вашими бажаннями і можливостями

Рельєфна фактура

Широкий вибір основ дозволяє з легкістю підібрати текстуру, що пасуватиме до Вашого інтер'єру (наша компанія використовує при виготовленні фотошпалер лише високоякісні польські та німецькі матеріали)

Рулонний крій

Забудьте про фотошпалери, що складаються з 8-ми, 16-ти частин! Наші фотошпалери нового покоління мають широкий рулонний крій. Мінімальна кількість стиків і жодних проблем з обклеюванням!

Склейка встик

Високоточне професійне обладнання для автоматичного обрізання полотен готує фотошпалери для їхнього ідеального стикування. Це дозволяє виготовляти фотошпалери, під час поклейки яких не треба:

  • вгадувати стикування зображень на полотнах;
  • підрізати і видаляти зайві частини — їх немає;
  • ретушувати зображення олівцями

Якість у всьому

Якість матеріалів і екологічність фотошпалер підтверджені Виcновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства здоров'я України №05.03.02-04/18239 від 23.03.2010 р. Протокол експертизи №1892 від 22.03.2010 р. Сфера використання і реалізації об'єкту експертизи: Будівництво: обклеювання стін житлових і офісних приміщень.

Відгуки наших покупців

Рисухіна Ірина Володимирівна

Спасибо большое за наши красивые фотообои . Качество превзошло наши ожидания ! Русунок четкий и насыщенный по цвету ❤️