Компанія «СВІТ ФОТОШПАЛЕР»

Команда професіоналів у сфері інновацій та дизайну, що працює для задоволення потреб своїх клієнтів і відповідає за якість виробленої продукції та послуг, в першу чергу - своєю бездоганною репутацією.

На сьогоднішній день, компанія «Світ фотошпалер» є визнаним лідером в області виробництва фотошпалер найвищої якості, а також інноваційних рішень у сфері дизайну інтер'єрів:

якість нашої продукції неодноразово було відзначено безліччю нагород, найвагомішою з яких стала перемога на всеукраїнському конкурсі «БРЕНД РОКУ 2011» в номінації «Бездоганна якість»;

компанія має повний спектр дозвільної документації: від сертифікатів відповідності на матеріали і готову продукцію до Дозволи на початок робіт. Екологічність і безпека нашої продукції підтверджена Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України № 05.03.02-04/18239 від 23.03.2010 р.

для виробництва нашої продукції компанія володіє найсучаснішим, по-своєму навіть унікальним для України, обладнанням для виробництва фотошпалер і елементів інтер'єру. В процесі друку нами використовуються тільки високоякісні і екологічно безпечні матеріали виробництва Польщі та Німеччини.

всі співробітники компанії є по-справжньому професіоналами у своїй галузі, що мають величезний досвід і постійно удосконалюють навички на семінарах, що проводяться постачальниками професійного обладнання та матеріалів для друку.

Ми чітко усвідомлюємо, що якісний результат - це не тільки хороша технічна база, але й якісна та професійна підтримка клієнта.Тому під час Вашого візиту до нас Вас будуть супроводжувати консультації наших фахівців на всіх етапах реалізації Вашого проекту, а саме:

  • підбір найбільш гармонійного зображення для Вашого інтер'єру з нашої бази сюжетів або розробка індивідуального зображення, що враховує всі особливості Вашого інтер'єру;

  • візуалізація обраного Вами сюжету у Вашому інтер'єрі;

  • професійна дизайнерська обробка обраного Вами зображення (адаптація розмірів, кольору та шумокорекція) для найповнішої гармонії сюжету з Вашим інтер'єром;

  • поради і рекомендації по нанесенню наших фотошпалер на поверхню.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що витрачені Вами час та гроші багаторазово повернуться до Вас задоволенням від комфорту і затишку, які створить наша продукція у Вашому домі.

Наша стратегічна мета, щоб згадка про компанію «Світ фотошпалер» викликало довіру і повагу наших клієнтів.

Наша місія - абсолютне задоволення потреб наших клієнтів!

Якість обслуговування

Надання послуг найвищої якості є головним зобов'язанням компанії «Світ фотошпалер» перед своїми клієнтами.

ММи приділяємо велику увагу вивченню потреб та очікувань клієнтів від компанії. Якщо у Вас виникли зауваження щодо якості обслуговування в нашій компанії, будь ласка, повідомте про це нам. Для Вашої зручності та оперативності розгляду питання Ви можете залишити повідомлення, заповнивши спеціальну форму.

Для нас дуже важливо отримувати Ваші коментарі стосовно обслуговування в нашій компанії, з метою своєчасного усунення недоліків у нашій роботі та надання Вам сервісу найвищого рівня.