Фотошпалери «карти»

У дизайні інтер'єру максимально розкривається сутність людини, її смаки та уподобання. У кожній деталі, чи то шпалери, оббивка меблів або штори присутня частинка людини. Яскраві і неординарні особистості віддають перевагу саме такому оздобленню квартир, де скрізь і всюди переважає буйство кольорів, у той час як педанти віддають перевагу більш строгим і чітким лініям, приглушеним кольорам і кожна дрібниця має відокремлене місце в квартирі.

Не дивлячись на це, кожна людина десь глибоко в душі - романтик, який мріє про далекі мандри і пригоди. Тому географічна карта світу - це та деталь інтер'єру, яка підійде кожному!

Якщо раніше для прикрашання свого дому, бібліотеки, кабінету або офісу загалом використовувались картини із зображенням карт світу, то сьогодні є більш оригінальний і витончений спосіб прикрасити приміщення - фотошпалери з картою світу!

Географічна карта у найрізноманітніших виконаннях - стародавні, політичні, антикварні, зіркові і т. п. - це стильна і помітна прикраса будь-якого приміщення, незалежно від дизайну інтер'єру! Фотошпалери з картою світу додадуть особливий настрій, романтичність і шарм.

Дотримуючись порад дизайнерів, фотошпалерами з картою світу краще за все підкреслити головний предмет в інтер'єрі - диван, ліжко або письмовий стіл. Для того, щоб стіни не виглядали занадто строкато, необхідно оклеїти одну стіну фотошпалерами із зображенням карти, при цьому інші стіни краще виконати у світлих відтінках. Так і сама карта буде виглядати яскравіше, не загубиться на фоні інших малюнків, і у той самий час вона стане родзинкою будь-якої кімнати і приміщення загалом.

Фотошпалери із зображенням карт світу будуть прекрасним нагадуванням про те, скільки невідомого навколо нас, скільки у кожного з нас є можливостей і нездійснених планів.

Фотошпалери «карти» - це вишукана і неординарна прикраса будь-якого приміщення!