Текстури фотошпалер

Сучасні фотошпалери за своїми властивостями і якістю зображення пішли далеко вперед від звичних зразків даної продукції. Компанія «Світ фотошпалер» виготовляє фотошпалери нового покоління на високоякісних німецьких та польських матеріалах, технологічне лідерство яких обумовлено не тільки різноманітністю текстур і підвищеною передачею кольору, а й широким рулонним кроєм, що забезпечує мінімальну кількість стиків або повна їх відсутність.

Спеціалізовані текстуровані основи німецького та польського виробництва з вініловим покриттям на паперовій основі ідеально підходять для дизайнерсько-оформлювальних робіт.

Характеристики матеріалів

  • багатогранність текстур

  • висока щільність – 300 г/м²

  • стійкість до вигорання та ультрафіолету

  • висока механічна міцність

  • відмінна передача кольору

  • здатність приховувати нерівності стін (товщина основ 330 мкм)

  • стійкість до впливу вологи і миючих засобів

  • рулонний крій (максимальна ширина одного полотна - 1,26 м)

Вінілові на флізеліновій основі. Виробництво Польща.

Текстура «Пісок»
Приклади реалізації

Матеріал з дрібної, шорсткою структурою. Кольори на такій малопомітній текстурі набувають м'якого, пастельного тону.

Текстура «Прованс»
Приклади реалізації

Рівномірна шорстка текстура імітує натуральну тканину, характерну для прованського стилю. Матеріал надасть зображенню спокійні природні тони стилю прованс. Особливо добре підходить до фото з квітами та рослинами.

Текстура «Венеціанська штукатурка»
Приклади реалізації

Венеціанка, завдяки своїй напівпрозорій глибині, дозволяє візуально розсунути стіни і створити ефект більш просторого приміщення. Стики між полотнами на цій текстурі, що імітує рідкий мармур, практично не помітні, завдяки чому будь-яке зображення сприймається цілісно.

Текстура «Шагрень»
Приклади реалізації

М’яка шорстка текстура з характерним малюнком баранячої, кінської або козячої шкіри. Завдяки нерівномірній матовій текстурі надає будь-якому зображенню художньої цінності і підвищує якість усього інтер’єру.

Текстура «Гладь»
Приклади реалізації

Матеріал з лицьовим шаром без тиснення, практично гладкий, має помірний глянсовий блиск. На відміну від текстурованих основ, на гладких шпалерах при обклеюванні на стіну може бути помітний стик між полотнами. Тому рекомендується для сюжетів, що складаються з одного цільного полотна.

Текстура «Базальт»
Приклади реалізації

Текстура, що чудово імітує природній камінь з його пористою і нерівномірною структурою. Відмінно підкреслить особливості кам’яної кладки, вінтажних фото та глибину космічних сюжетів.

Текстура «Мозаїка»
Приклади реалізації

Текстура з глибоким тисненням, що забезпечує широкі художні можливості. Оригінальний матеріал дозволяє створити декор простого малюнка у вигляді візерунка або довільної композиції.

Текстура «Кипарис»
Приклади реалізації

Неоднорідна текстура, що імітує листя кипариса, чудово підійде для сюжетів з природою, квітів та рослин, морів та пляжів - зробить зображення більш об’ємним та вишуканим. Універсальна та пасує до будь якого стилю інтер’ру.

Вінілові на паперовій основі. Виробництво Німеччина.

Текстура «Декоративна штукатурка (Німечч»
Приклади реалізації

Оригінальна текстура, яскравою відмінною рисою якої є імітація розпису безпосередньо на стіні. Практичний і універсальний матеріал, на якому однаково добре виглядають сюжети різних тематик, нікого не залишаючи байдужим.

Текстура «Крупний пісок»
Приклади реалізації

Матова і рівномірна текстура матеріалу, яка гармонійно вписується в більшість інтер'єрів. Особливо добре передає елементи архітектурних пейзажів (нерівність кам'яної кладки, бруківки, асфальту).

Текстура «Холст (Німеччина)»
Приклади реалізації

Текстура з тисненням, ідентичним художньому полотну. Одна з найцікавіших текстур, якій властиві спокійні, але в той же час насичені тони. Забезпечує практично непомітний шов при стикуванні.

Текстура «Штукатурка (Німеччина)»
Приклади реалізації

Досить крупна і неоднорідна текстура «під штукатурку» відмінно відобразить на Ваших стінах старовинні фрески, вінтажні фото, предмети мистецтва, при цьому збереже глибину кольору.

Текстура «Іній»
Приклади реалізації

Матеріал із структурою, що складається з дрібних ворсинок, що нагадують іній або акварельний папір. Дана текстура надає зображенню матовість.

Текстура «Живопис»
Приклади реалізації

Вражаюча текстура, виконана у вигляді розпису маслом. Здатна не тільки підкреслити живописні картини, але й надати незвичайний вигляд більшості зображень.

Текстура «Кора дерева»
Приклади реалізації

Матеріал з характерним нерівномірним рельєфом, схожий на кору дерева. Цей матеріал добре вписується в інтер'єри, наповнені оздобленням під натуральні матеріали.

Текстура «Черепиця»
Приклади реалізації

Текстура з високим тисненням, виконана у вигляді великого геометричного орнамента. Дуже добре поєднується із зображеннями, на яких присутня цегляна або кам'яна стіна, підкреслюючи і передаючи об'єм кладки.

Текстура «Геометричний орнамент»
Приклади реалізації

Глибоке тиснення цього матеріалу підкреслює індивідуальність інтер'єру, виконаного у стилі мінімалізм. Підліткові кімнати зі шпалерами автомобільної тематики, техніки, абстракції чудово будуть виглядати саме на цій оригільній фактурі.

Текстура «Корал»
Приклади реалізації

Рівномірне тиснення матеріалу у вигляді крапок, що нагадують текстуру морського корала, чудово поєднуватимуться із зображеннями квіткової, морської тематики, з деякими зображеннями архітектури, графіки.

Текстура «Мармурова крихта»
Приклади реалізації

Шорстка текстура з виразним однорідним тисненням. Чудово поєднується з кам'яними архітектурними елементами, підкреслює рельєф кам'яної або цегляної кладки, добре і рівномірно розсіює світло при застосуванні торцьового освітлення стін.