Зонування приміщення

Питання зонування приміщення актуальне не лише для квартири-студії, але і для дитячої кімнати, у якій живуть двоє дітей, офісу тощо. Тому якщо ви відчуваєте необхідність зробити приміщення більш зручним, але не знаєте, як саме – ви вже на правильному шляху! Адже наші фотошпалери здатні швидко, якісно, дешево зробити вашу кімнату зручною, затишною, функціональною. Для цього вам необхідно знати лише декілька принципів зонування приміщення, щоб отримати саме той результат, на який ви очікуєте.

Чому саме зображення за індивідуальними розмірами?

Стильні малюнки стануть прикрасою будь-якого стилю інтер'єру, від класики до хай-теку. Тому можете не хвилюватися, що вони раптом можуть виділятися серед усього дизайну – ви самі визначаєте, якого ефекту прагнете досягнути і наші досвідчені дизайнери у разі необхідності роблять корекцію кольору.

Виготовлення фотошпалер за індивідуальними розмірами дає дизайнеру інтер’єру простір для фантазії. Він більше не обмежений конкретними розмірами, тому може прикрашати оселю так, як вважає за найкраще. Проте перш, ніж замовляти зображення для поділу простору на зони, важливо визначитися, які саме функціональні зони ви плануєте виділити у приміщенні.

Основні типи функціональних зон

1. Кухня і вітальня

Найпопулярніша варіація у квартирі-студії, коли в одному приміщенні розташовані кухня, обідня зона і диван з телевізором. Фотошпалери допоможуть виділити зону відпочинку. Для неї підійдуть зображення з морями та пляжами, різноманітними рослинами та квітами, перспективою та архітектурою. Для зонування обідньої зони найкраще підійдуть малюнки їжі та напоїв або абстрактні картинки.

2. Спальня і вітальня

Найчастіше зустрічається у дизайні однокімнатних квартир, коли в одному приміщенні потрібно і відпочивати, і приймати гостей. Дуже важливо, щоб зона для відпочинку в інтер'єрі позиціонувалась правильно. Обирайте для цієї зони зображення квітів і рослин, природи, а для вітальні – дизайнерські малюнки та перспективи.

3. Кухня і спальня

Місце приготування їжі важливо відділити від місця для сну, і з цим ефектно впораються екологічні зображення, що виготовляються за індивідуальними розмірами. Для зони відпочинку обирайте спокійні і розслаблюючі фотошпалери на стелю з космосом, блакитним небом, листям або зображення на стіну з квітами та рослинами – вони найбільш сприятливо впливають на сон та відпочинок.

4. Спальня і кабінет

Зона відпочинку і робоча/учбова зона водночас. Таке зонування простору застосовують у дитячих кімнатах, щоб дитина відрізняла місце, де вона вчиться, від місця, де вона відпочиває, спить, розважається. Особливо часто такий варіант зонування застосовують у дитячих, де живуть відразу 2 дитини, щоб у кожної з них був свій затишний куточок. Фотошпалери для дитячої кімнати обирайте або пізнавальні з картографією, або розважальні дитячі з мультиками чи тваринами.

Якщо мова йде не про дитячу кімнату, а про робоче місце дорослої людини, то для робочої зони підійдуть зображення архітектури та мотивуючих фінансових схем та графіків. Вони будуть ефективно впливати на якість та швидкість роботи, а зображення грошей стануть чудовим стимулом для збільшення вашого прибутку.

Робимо висновки

Підбираючи фотошпалери для зонування приміщення, пам’ятайте, що виокремлювати ними потрібно лише одну функціональну зону, а інша вже й так на її тлі буде помітно вирізнятися. Не перенасичуйте приміщення зайвими акцентами, а то можете спровокувати занадту аляповатість у дизайні. А коли прийде час знову займатися переплануванням квартири або офісу - ви дуже легко зможете замінити наші дизайнерські малюнки на інші зображення, витративши при цьому мінімум зусиль і грошей. Адже наша компанія працює, щоб ви відпочивали!