Як прикрасити стелю?

Ви тільки-но замислилися, як прикрасити стелю? А ми вже тут як тут зі своїми порадами. І сьогодні вони будуть надзвичайно незвичні. От така гра слів!

Трішки про те, які бувають стелі

Колись стелю просто білили, тепер роблять натяжні, підвісні, скляні та ще хтозна які стелі. Це, звичайно, гарно, проте досить моторошно та дорого. Ми пропонуємо вам здивувати себе та свою родину незвичним рішенням прикрасити стелю фотошпалерами. Вони настільки прості та зручні у поклейці, що ви самі з легкістю з ними упораєтеся, навіть якщо досвіду роботи з ними у вас нема. Не хвилюйтеся, із замовленням ми надсилаємо детальну інструкцію та необхідний набір інструментів. З ними у вас все обов’язково буде якнайкраще!

А тепер про зовнішній вигляд матеріалів для стелі

Уявіть, що ви засинаєте під зоряним небом або прокидаєтеся під безхмарним блакитним небозводом... Такі оздоблюючі матеріали зроблять інтер'єр неповторним, стильним і настільки прекрасним, що вам захочеться милуватися ним знову і знову. А якщо застелити ліжко зеленою ковдрою, то ви відчуєте, що лежите прямо на траві літнього дня. Всі турботи відійдуть на другий план, ви чудово відпочинете і забудете про всі негаразди.

Як добре мріяти, споглядаючи зірки далеких галактик. Астрономи дивляться на нічне небо крізь підзорну трубу, а ви можете собі це дозволити, лежачи на ліжку або дивані. Зображення на стелі зроблять ваш інтер'єр унікальним, стильним, неповторним. Навіть, якщо у вас досить низька стеля у квартирі – це не привід відмовляти собі в задоволенні прикрасити її фотошпалерами. Просто треба відповідально підійти до вибору зображення або порадитися з нашими досвідченими дизайнерами, які вже собаку з’їли на виборі ідеальних картинок для різних стилей інтер’єру.

Розкішно на стелі будуть виглядати зображення з перспективою. Це можуть бути верхівки дерев або урбаністичних хмарочосів – все залежить від ваших уподобань. І немає значення, в якому приміщенні ви прикрасите ними стелю – головне, який настрій вони вам передаватимуть. Радість, спокій, натхнення забезпечені!

Поговоримо про переваги та недоліки матеріалів для оздоблення

Ми вміємо читати думки, ви знаєте про це? Адже ви зараз шукаєте причину того, чому фотошпалери вам не підходять. Низька стеля у приміщенні, велика дірка у сімейному бюджеті чи небажання знову робити ремонт та прикрашати стелю. Ну що, вгадали? Так от, забудьте свої сумніви, адже вони позбавлені сенсу – наші матеріали безпечні для здоров’я, досить недорогі, легкі у поклейці та виготовляються за індивідуальними розмірами. Тому замовляючи 10 кв. м чи 1 кв. м – ви отримаєте рівно стільки матеріалів, скільки замовили. Достатньо лише вказати необхідні вам розміри, а ми сплануємо, скільки полотен шпалер ви отримаєте. Максимальна ширина одного з них – 128 см.

Недоліки у наших зображень для стелі також є – це надто великий каталог, у якому легко розгубитися. Тому якщо ви точно знаєте, що саме хочете побачити у вигляді матеріалів для оздоблення – користуйтеся зручним пошуком за кольором, тематикою або ключевим словом. Також ви завжди маєте можливість написати дизайнерам листа, вказавши свої побажання та необхідні розміри, а вони підшукають для вас найкраще зображення!

Ще один момент – ми твердо знаємо, який клей підходить для наших матеріалів, тому рекомендуємо чітко додержуватися інструкції, щоб отримати якомога кращий результат. Тому, друзі, не бійтеся мріяти. Адже саме мрії роблять наше життя схожим на казку. І від вас самих залежить, якою буде ця казка. Фотошпалери на стелю - чудова можливість втілити вашу мрію в життя. Або вигадати нову мрію.