Фотошпалери «розширюючі»

Як розширити простір кімнати, зберігши при цьому несучі стіни і не використовуючи дзеркальне відображення? Модний і сучасний напрям у фотошпалерах «перспектива» - це чудова альтернатива дзеркалам, яка виглядає краще, а коштує дешевше.

Небагато хто може дозволити собі просторні квартири, де як говориться «хоч конем гуляй». Як же бути у тому випадку, якщо хочеться візуально розширити загальний простір кімнати? Фотошпалери «перспектива» - ось чудове рішення для маленьких кімнат! Надзвичайно об'ємні і реалістичні, вони не просто збільшать простір, вони зможуть створити відчуття єднання кімнати зі шпалерами.

Затишні вулиці і величезні тротуари, парки і сквери, мости і сходи вразять своєю надзвичайною реалістичністю і перенесуть Вас у мальовничі місця, де можна сповна насолодитися шелестінням листя, подихом вітру, відчути на обличчі легкий дотик вітерця… У такі хвилини розумієш - життя прекрасне!

Шпалери з перспективою здатні не лише розширити простір, але й скорегувати його неправильну геометрію. Такий варіант фотошпалер найбільш популярний у вирішенні завдань з простором у малогабаритних квартирах.

Багато хто, потрапивши у кімнату з фотошпалерами «перспектива» навіть не відразу може зрозуміти, що це усього лише шпалери, а не продовження кімнати! Вони такі реалістичні, що інколи межа переходу між кімнатою і малюнком абсолютно непомітна, що багатьох бентежить «Як таке можливо?»

Навряд чи знайдеться людина, яка відмовиться від спальні з виходом у бамбуковий ліс або японський сад! Саме тому фотошпалери з перспективою - це можливість зустрічати світанки і заходи сонця в оселі своєї мрії, оселі, де немає ніяких обмежень, де присутній власний шматочок фантастично гарного краєвиду або архітектурного твору мистецтва!